Çanakkale Günlük Kiralık Ev | Çanakkale Dünya Apart Ve Konaklama Hizmetleri
16481
post-template-default,single,single-post,postid-16481,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Çanakkale Günlük Kiralık Ev

İş ve turistik seyahatlerde otel konaklamalarına alternatif olarak, otel standartlarını ve ev konforunu aratmayacak Günlük Apart Evler ve Haftalık Evler sunmaktayız. Evlerimiz, kendi evinizi aratmayacak şekilde hazırlanmıştır.

Çanakkale ve Türkiye’nin pek çok büyük şehirde gerek iş gerekse özel seyahatlerde klasik odada kalmak yerine ev konforunda kalmak trend haline gelmiştir. Bu trend de bizde sizlere Dünya Apart güvencesi ile ev sıcaklığında ve otel standartlarında günlük kiralık evler sunuyoruz.

Günlük Kiralık evlerimizin Çanakkale Havalimanına, sahile, üniversite, hastane ve alışveriş merkezine 5 dakika, Feribot iskelesine 10 dakika mesafededir. Her yere yakınlığı ve ulaşım kolaylığı sayesinde, misafirlerinizi ağırlama şansıda bulabileceksiniz. Çanakkale Havalimanın dan transfer ücreti tarafımızdan ücretsiz sağlanmaktadır. Talep halinde Araç kiralama hizmeti de verilmektedir.